Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prada tröja - Säljer denna snygga äkta prada tröjan. Tycker inte den ser fin ut på mig. Det finns bara lite fläck på fram sidan av tröjan men den går bort direkt när man har tvättat. Kan tvätta den innan jag skickar.🌸 storlek M passar för dem som har Xs eller S
Prada tröja - Nyskick, knappt använd.
Prada tröja - En Prada tröja jag har haft i några månader, använder knappt den och sitter bara och samlar damm😢, vid intresse kontakta mig 📲📲🙏🏾.
Prada tröja - Oanvänd, lappar kvar,  Snygg tröja med klassiska röda loggan på bröstet
Svart tröja från Prada - Säljer en svart äkta tröja från Prada med deras ikoniska röda logga på bröstet. Tröjan är långärmad och i mjukt bomull, perfekt för både vardag och fest. Den har en normal passform och är i nyskick. Passar perfekt för höst och vinter!
Prada tröja  - Storleken S Har använts  Ej sliten inga problem med tröjan
Prada Tröja. - Tröja från Prada, Ganska Slim Fit, Cool nacklinje. Helt oanvänd. Perfekt skick.
Prada tröja
Prada tröja  - 89 Prada tröja  - 90

Prada tröja

Storlek: M/L
Märke: Prada
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kan gå ner i pris vid snabb affär

Michael
Michael
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla