Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prada Tröja  - Säljer en äkta Prada tröja nypris 18000kr, säljer för 4000kr för vill bli av med den.
Prada tröja  - En riktig fin och riktig bra kvalite den är o använd köpte den till mig själv men sen så passa den inte den är i st M
Prada tröja - Säljs pga fel storlek, den är M men den är mycket mindre än det. Så nästan S. Använd endast några fåtal gånger.
Svart tröja från Prada - Säljer en svart äkta tröja från Prada med deras ikoniska röda logga på bröstet. Tröjan är långärmad och i mjukt bomull, perfekt för både vardag och fest. Den har en normal passform och är i nyskick. Passar perfekt för höst och vinter!
Prada tröja - Prada tröja finns i alla storlekar möts endast i gbg annars frakt Instagram namn markes_klader_gbg
Prada tröja - Prada tröja finns i alla storlekar möts endast i gbg annars frakt
Svart tröja från Prada - Snygg svart tröja från Prada med en praktisk ficka på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en stilren look.
Svart tröja från Prada Milano - Snygg svart tröja från Prada Milano med stort logotryck på bröstet. Rund halsringning och klassisk passform. Perfekt för dig som gillar exklusiva märken och stilren design.
Prada tröja
Prada tröja  - 89 Prada tröja  - 90 Prada tröja  - 91

Prada tröja

Storlek: Xl/M
Märke: Prada
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny prada sweatshirt passar de som har storlek M

Leo Larsson
Leo Larsson
(16)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jordan 4 - Jordan 4 kopior jätte fint skick
Cordell halsband  - Helt nytt silver Cordell halsband 50cm långt
Cordell halsband  - Guld Cordell halsband 60cm man får med blomman med diamanter som man kan välja att ha på eller ta av sjölv
Phillip plein tröja  - Phillip plein tröja storlek L grå färg
Svart dunväst från Moncler - Svart glansig dunväst från Moncler med huva och två dragkedjefickor. Västen har Moncler-logga på bröstet, dubbla dragkedjor framtill och detaljer som tryckknappar vid axlarna. Insidan har ett unikt serietidningsmönster och märkets etikett.
Cordell halsband guld  - Säljer ett Cordell guldhalsband 75cm långt 9mm bredd äkta 18k guldplätterad
Svart rutig Louis Vuitton mössa - Snygg svart mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred kant nedtill. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med stilren design.
Svart kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad svart tröja från Polo Ralph Lauren i storlek XL. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och det klassiska broderade Polo-logot på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med premiumkänsla.
Grå Gymshark t-shirt onyx  - Snygg grå t-shirt från Gymshark med diskret logga på bröstet. Tillverkad i mjuk och lätt polyesterblandning som andas, perfekt för träning. T-shirten har korta ärmar och en klassisk rund hals. Enkel design med sportig vibe.
Svart Givenchy t-shirt med färgglatt tryck - Säljer en svart t-shirt från Givenchy med ett stort, vitt tryck på bröstet där det står 'GIVENCHY PARIS' och en färgglad grafisk linje över texten. T-shirten har rund hals och korta ärmar, tillverkad i mjuk bomull för skön känsla.
Liknande annonser
Visa alla