Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oversized vintage Sweater  - Säljer denna super mysiga unika vintage tröjan. Storlek M men skulle säga att den passar S-L beroende på hur man vill att den ska sitta. Oversized på mig som vanligtvis har S-M. Kan mötas upp, frakta eller upphämtning. Köpte denna på beyond Retro och den är perfekt till vår och sommar kvällar💖 hör av dig vid frågor! :) (frakt kollas upp vid köp)
Vintage oversized sweater - Skön och snygg New Jersey oversized tjocktröja! Funkar på både S och M! Lite för lång på mig som är 157cm. Snygg till campus eller liknande och blå jeans
Oversized sweater - Säljer denna oversized röda sweatern då den tyvärr inte kommer till användning då jag fått en liknande, den är SÅÅÅ skön och är i bra skick! Storlek XL, ja den är oversized somsagt.
Oversized sweater - Oversized sweater från Nelly med lila batikmönster.
Oversized men’s sweater - Worn it a few times but is very good quality
Oversized sweater
Oversized sweater - 89

Oversized sweater

Storlek: M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd tröja. Prislapp kvar. 150kr. Storlek m

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ny oanvänd säljer pågrund av fel storlek  - Jeanskjol oanvänd Levis
 Klänningar/shorta  - 300kr för klänningarna, 100kr för skjortan.
By malene birger  - Säljer en otroligt fin väska pågrund av att jag inte använder den.  Nypris: 2800kr  Säljer för : 2000kr
Blå långklänning med snörning i ryggen - Snygg långklänning i blått med blommigt mönster och tunna axelband. Klänningen har en figurnära passform och öppen rygg med snörningsdetalj. Perfekt för sommarens alla tillfällen när du vill sticka ut lite extra.
Vit långklänning med blommor och öppen rygg - Supersnygg vit långklänning med smala axelband, öppen rygg och knyt i ryggen. Klänningen har figurnära passform och är dekorerad med 3D-blommor framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vita kortärmad stickad T-shirt med matchande shorts  - Snygga vita stickade shorta med matchande shorts med gröna och mörkgröna ränder längst ner . De är virkade med hålmönster och har en bekväm, normal passform. Perfekta för sommarens varma dagar och ger en sportig, trendig vibe.
Röd långklänning med öppen rygg - Säljer en maxilång klänning i rött och svart med swirl-mönster. Klänningen har tunna axelband som korsas i ryggen och en snygg öppen rygg. Materialet är glansigt och följsamt, perfekt för dig som vill sticka ut. Snygg drapering framtill och figurnära passform.
Svart kappa - Svart kort kappa med vita virkade kanter med fransk halsduk, oversized passform. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och kontraster.
Svart lång prickig klänning med snörning - Supersnygg lång svart klänning med vita prickar och smala axelband. Överdelen har en vit kant med snörning framtill som ger en söt touch. Klänningen har en figurnära passform och är perfekt för dig som gillar en klassisk men trendig look.
Svartvit långärmad mönstrad klänning - Säljer en svartvit långklänning med vågigt randigt mönster. Klänningen har långa ärmar och en kroppsnära passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med grafiska mönster.
Liknande annonser
Visa alla