Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Mörkblå/grå Tröja
Mörkblå/grå Tröja - 89 Mörkblå/grå Tröja - 90 Mörkblå/grå Tröja - 91

Mörkblå/grå Tröja

Storlek: M
Märke: East West
Färg: Marinblå

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna mörkblåa tröja ifrån East West, eftersom den inte används. Storleken är M och den i väldigt bra skick. 80% Bomull

Hugo
Hugo
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå tröja handduksmaterial - Väldigt bra skick, 9/10. Använt ett fåtal antal gånger. Skickar gärna mer bilder vid behov!
Mörkblå tröja - Säljer denna tröjan från Dressmann då den blivit för liten för mig. Tröjan är i riktigt grymt skick. V-ringad. Sitter som M. 100% bomull. Vid minsta funderingar är det bara att höra av sig!
Mörkblå tröja - Snygg, inga defekter!
Mörkblå tröja från Levi's - Säljer en snygg mörkblå tröja från Levi's i storlek M. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad stil och passar bra till både jeans och chinos. Den är i bra skick och redo för en ny ägare!
Mörkblå Morris tröja  - Säljer en sjukt fet tröja från Morris i färgen mörkblå. Tröjan är i bra skick då den har varit väl omhändertagen och är i M och sitter även som M. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!
Mörkblå tröja - Säljer en stilren mörkblå tröja med rund halsringning. Tröjan har långa ärmar och en enkel design som passar perfekt för kyligare dagar..
Mörkblå tröja med grå axlar från Ralph Lauren - Snygg mörkblå tröja från Ralph Lauren med grå ribbade axlar. Tröjan har en klassisk rund hals och är prydd med den ikoniska loggan på bröstet. Perfekt för en stilren look. Materialet är merinoull och tröjan är sprilands ny, köpt för 2000
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara sweatshirt  - Helt ny med lapp!
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.