Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Puma Sweatshirt
Puma Sweatshirt - 89 Puma Sweatshirt - 90

Puma Sweatshirt

Storlek: M
Märke: Puma

150 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Puma brun & guld sweatshirt i jätte bra condition bara testad

Geten10
Geten10
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma Sweatshirt  - Sjukt mysig sweatshirt, använd vid ett enstaka tillfälle. Skick 10/10✨
Puma Sweatshirt  - Säljer en vit tröja från Puma med blå ränder längs ärmarna och ribbade muddar. Tröjan har en klassisk design med rund hals och Puma-logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. En mindre fläck som syns på sista bilden.
Sweatshirt från Puma - Säljer en olivgrön tröja från Puma som inte har kommit til mycket användning. Inköpt i Spanien. Perfekt för en avslappnad stil. Garderobsrensning så kika gärna på övriga auktioner.
Grå sweatshirt från Puma - Säljer en grå sweatshirt från Puma med grönt och svart logotryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil och göra din outfit mer soft och snygg ✅
Grå sweatshirt från Puma - Säljer en grå sweatshirt från Puma med grönt logotryck på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart sweatshirt från Puma, S - Svart sweatshirt från Puma med klassisk logga i vitt på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Mjuk insida och stilren design, perfekt för chill eller sportiga dagar.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Krämvit kofta från Ginatricot - Säljer en stilren krämvit kofta från Ginatricot med två stora knappar framtill. Koftan har v-ringning, lång ärm och är gjord i ett mjukt, stickat material✨✨