Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Polo Ralph Lauren half zip svart - Detta är en jätte skön Ralph lauren tröja som är knappt andvänd. Köpt på zalando så äkta. Passar för dig som brukar ha M vanligtvis men skulle säga att den funkar även för S. Vill du ha fler bilder med mått osv är det bara fråga! 😇🙌
Polo Ralph Lauren Half Zip - Svart - Tröja från Polo Ralph Lauren med en halv dragkedja framtill och det klassiska logotypbroderiet på bröstet.
Svart half zip tröja Polo Ralph Lauren - Svart långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och klassisk röd broderad logga på bröstet. Tröjan har en hög krage och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för lager-på-lager-stil. Snygg och enkel att matcha med det mesta.
Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Svart långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och röd broderad logga på bröstet. Tröjan har en klassisk krage med vit rand och är tillverkad i ett strukturerat bomullstyg. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren i storlek M. Säljs då den inte används längre. Priset är inte hugget i sten vid en snabb affär!! Bara skriva ifall ni undrar något
Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Svart långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och broderad logga på bröstet. Klassisk passform med hög krage och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Materialet är mjuk bomullsmix.
Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Svart långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och klassisk röd broderad logga på bröstet. Tröjan har en ståkrage och är gjord i mjuk bomull, perfekt för chill höst- och vinterdagar. Snygg och enkel att matcha med jeans eller chinos.
Svart half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Svart långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och klassisk röd logobrodering på bröstet. Tröjan har en hög krage och är gjord i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Polo Ralph Lauren half zip - svart
Polo Ralph Lauren half zip - svart - 89 Polo Ralph Lauren half zip - svart - 90 Polo Ralph Lauren half zip - svart - 91

Polo Ralph Lauren half zip - svart

Storlek: M
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min helt oanvända polo ralph lauren half zip på grund av att den inte passar mig. Har aldrig använt den och den är perfekt att ha nu in för våren. Ny priset på den är 2000kr

Albin
Albin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en ljusrosa stickad kofta med korta ärmar och v-ringad hals. Koftan har ribbad struktur och knäpps med flera vita knappar framtill. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga plagg med lite söt vibe.