Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en marinblå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har klassisk broderad logga på bröstet, kängurufickor och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Marinblå hoodie från Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och klassisk vit broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och ribbade muddar. Säljer eftersom den inte längre används.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar, snörning vid huvan och klassisk logga broderad på bröstet. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja, vita snören och klassisk gul logga på bröstet. Tröjan har huva, kängurufickor och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean streetstyle.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med vita och röda detaljer på ärmarna, snörning i huvan och stor POLO-logga bak på huvan. Klassisk känguruficka framtill och broderad logga på bröstet. Perfekt för en chill och sportig look. Vill ni ha bilder på tröjan så skriv vid intresse , säljs inte längre.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk logga broderad i vitt på bröstet. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och två fickor. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Passformen är normal och ärmarna är långa. De ända minus med den är att den har tre små hål längst upp brevid dragkedjan men det syns inte ifall man har den half zip o vikt.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har en röd broderad logga på bröstet, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja och vit snörning i huvan. Tröjan har långa ärmar, fickor framtill och den klassiska röda Polo-loggan broderad på bröstet. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra comfy.
Marinblå hoodie från Ralph Lauren
Marinblå hoodie från Ralph Lauren - 0

Marinblå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: M
Märke: Ralph Lauren
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

425 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en marinblå hoodie från Ralph Lauren med klassisk huva och vita snören. Tröjan har en liten röd broderad logga på bröstet och en stor ficka framtill. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.

Hugo Eklund
Hugo Eklund
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levi's loose taper jeans - Säljer mina fina Levi's jeans. Skick 10/10, säjer pga att dom inte kommer till användning
Rayban boyfriend glasögon - Säljer dessa raybans som jag använt fåtal gånger. Skick 8/10 en bokstav som nästan försvunnit, annars topp skick. Köpta för ca 1099kr
Zara halv zip tröja - Säljer nu denna helt oanvända zara halv zip tröjan då den är för stor för mig. Nypris 400kr, skick 10/10
Levi's jeans i blå färg - Säljer ett par Levi's jeans i blå färg. De är i modellen Loose Taper och har en klassisk femficksdesign med knapp och dragkedja i gylfen. Jeansen är i bra skick och passar perfekt för en avslappnad stil.
Real Madrid tröja - Säljer nu denna snygga real Madrid tröjan, väldigt bra skick och aldrig använd.
Lacoste parfym - Säljer nu denna Lacoste parfymen som är köpt i Dubai. Parfymen är full och aldrig använd.
Mörkblå overshirt från Selected Homme - Snygg mörkblå overshirt från Selected Homme med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Ocershirten har långa ärmar och svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg. Nypris 1099
Liknande annonser
Visa alla