Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har två fickor framtill och den ikoniska lilla loggan broderad på bröstet. Det står att den är XL men den sitter som S. Modellen på bilden är 175. Priset går att diskutera vid snabb affär!
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Skicket är ganska bra 7/10. Skriv gärna vid frågor 👍
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och det klassiska broderade logotypen på bröstet. Hoodien har en bekväm passform och är perfekt för en avslappnad look. Den är tillverkad i mjukt material och har en praktisk huva.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med stor Polo-logga på bröstet.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med en liten broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren i mycket bra skick. Säljer för den börjar bli för liten på mig. Storlek S och nypris var 2145. Pris kan diskuteras
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look. Den har långa ärmar och en bekväm huva. Övrigt fint skick förutom en diskret liten fläck vid sidan av loggan. Postas antigen samma dag som köp eller dagen därpå 💯🙌
Grå hoodie från Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja framtill, huva med snörning och klassisk logga på bröstet. Tröjan har känguruficka och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en chill och stilren look.
Grå hoodie från Ralph Lauren
Grå hoodie från Ralph Lauren - 89 Grå hoodie från Ralph Lauren - 90 Grå hoodie från Ralph Lauren - 91 Grå hoodie från Ralph Lauren - 92

Grå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren
Skick: Mycket bra skick

525 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med det klassiska broderade logotypen på bröstet. Tröjan har en känguruficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look. Står medium men har krympt så är perfekt om du är en Small

Nordic Sells
Nordic Sells
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå tunn ralph lauren hoodie - En stilren hoodie som säljs för den va för liten för mig. Är cirka 184 och väger ca 80 kg så passar om man typ 160 och neråt. Står L men är nog barn storlek. Kom med frågor
Beige marinoull halvzipp - Snygg och skön tröja som passar perfekt till vintern. Säljs för den är för liten för mig nu. Jag är 184cm och väger cirka 80 kg. Passar någon som är runt 175 och neråt. Kom gärna med frågor!
Svart marinoull halvzipp - Snygg och skön tröja som passar perfekt till vintern. Säljs för den är för liten för mig nu. Jag är 184cm och väger cirka 80 kg. Passar någon som är runt 175 och neråt. Kom gärna med frågor!
Svarta jeans från J&J - Ett par snygga svarta jeans från J&J i modellen Chris. Säljs för de inte passar längre runt midjan. Skriv för frågor
Liknande annonser
Visa alla