Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå cardigan från Ralph Lauren  - En ljus grå cardigan från polo Ralph Lauren. Tröjan har storleken S och är i mycket fint skick. Skriv vid några funderingar eller behov av fler bilder 😃.
Grå cardigan från Polo Ralph Lauren - Snygg ljusgrå cardigan från Polo Ralph Lauren med mörkblå broderad logga på bröstet. Tröjan har V-ringning, knäppning med svarta knappar och ribbade muddar. Perfekt att slänga över en t-shirt för en clean look.
Grå cardigan från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren grå kofta från Polo Ralph Lauren. Koftan har knappar framtill och en klassisk v-ringning. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits. Passar även S
Ralph Lauren cardigan - Ljusgrå Ralph Lauren stickad kofta med knappar framtill och två fickor. Pris går och diskuteras
Grå cardigan från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren grå cardigan från Polo Ralph Lauren. Den har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad look. Den ikoniska loggan är broderad på bröstet. Passar bra till både jeans och chinos.
Grå Cardigan Polo Ralph Lauren - Stilren grå kofta från Polo Ralph Lauren med sjalkrage, knäppning framtill och två stora fickor. Ribbstickad struktur och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och en chill look. Passar M
Grå cardigan från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå kofta med V-ringning från Polo Ralph Lauren. Tröjan har två framfickor, ribbade muddar och knäppning framtill. Liten mörkblå logga broderad på bröstet. Perfekt för lager på lager och stilren look. L från början men tvättat fel så den passar som M
Grå cardigan Polo Ralph Lauren  - Säljer en stilren grå cardigan från Polo Ralph Lauren. Den har en dragkedja framtill och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad look. Priset är inte hugget i sten kom gärna med prisförslag
Ralph Lauren cardigan grå
Ralph Lauren cardigan grå - 0 Ralph Lauren cardigan grå - 1 Ralph Lauren cardigan grå - 2

Ralph Lauren cardigan grå

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå stickad cardigan från Polo Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Den är gjord av ett riktigt skönt tyg och har sjukt bra passform. Köptes för ca 4500kr och säljes för endast 550kr:)

noah
noah
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart tröja från Callaway - Säljer en stilren svart tröja från Callaway. Tröjan har en v-ringad hals och långa ärmar, perfekt för en klassisk look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Mörkgrå tröja från J.Lindeberg - Snygg mörkgrå tröja från J.Lindeberg i ett stilrent och klassiskt snitt. Perfekt för kyligare dagar med sin långärmade design. Tröjan har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material. Köptes för 1600kr säljer för 200kr.
Liknande annonser
Visa alla