Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Blå sweatshirt från Polo Ralph Lauren
Blå sweatshirt från Polo Ralph Lauren - 0 Blå sweatshirt från Polo Ralph Lauren - 1

Blå sweatshirt från Polo Ralph Lauren

Storlek: XS
Märke: Ralph Lauren
Färg: Blå
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå sweatshirt från Polo Ralph Lauren i storlek s. Tröjan har en klassisk, loose passform med långa ärmar och rund hals. Materialet är mjuk bomull och den har en diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för chill dagar.

Sara.broberg
Sara.broberg
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
blå axelväska från Gessaci med detaljer - Cool mörkblå axelväska från Gessaci i skinn med stora silvriga ringdetaljer framtill och två fickor med lock. Väskan har en bred axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en unik och rymlig väska med edgy vibe.
Grå hoodie från Nike med huva - Säljer en grå hoodie från Nike med klassisk logga på bröstet. Tröjan har huva, stor magficka och långa ärmar. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukis. Materialet är mjuk bomull och polyesterblandning för skön komfort.
Blå stickad tröja med lång ärm - Mysig blå stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute.
Liknande annonser
Visa alla