Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Half-zip tröja - Stickad, vit/beige half zip tröja från Jack & Jones i storlek S
Half-zip tröja - Så snygg slutsåld tröja från mango!😍I toppenfint skick🫶🏽❣️
Halfzip - Säljer en vit halfzip
Vit half zip tröja - Säljer en riktigt schysst half zip tröja sitter riktigt skönt o är perfekt för dig som vill ha lite mer laidback look. Jag är 170 och den passar perfekt på mig
Vit halfzip tröja  - Säljer denna sjukt snygga halfzip från Zara som jag aldrig använder för att jag har en annan. Skick 9/10 och storlek M, sitter bra på mig (185 & 80kg). Säljer för 249kr, har du frågor är det bara att skriva! 🤙
Half zip tröja - Säljer denna vita half zip tröja från Zara. Pris går att diskutera. Fråga på vid funderingar!
Vit half zip tröja från Zara - Säljer en stilren vit tröja från Zara med halv dragkedja och hög krage. Tröjan har långärmade ärmar och är gjord i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Enkel design utan mönster och med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Halfzip tröja
Halfzip tröja - 89 Halfzip tröja - 90 Halfzip tröja - 91

Halfzip tröja

Storlek: S/M
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg halvzip tröja Skick: 10/10 Nypris: 1100 kr

Gent Kurti
Gent Kurti
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Intimissimi tröja - Jättefin köpt på Vinted men kom aldrig till användning!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Svart offshoulder långärmad tröja - Snygg svart långärmad tröja med offshoulder-design som ger en cool och avslappnad vibe. Tröjan har loose passform och är perfekt att styla med kedjehalsband eller shorts. Materialet känns mjukt och lätt mot huden.
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.