Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Riley Tröja
Riley Tröja - 89 Riley Tröja - 90 Riley Tröja - 91

Riley Tröja

Storlek: M
Märke: Riley
Färg: Grå

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Garderobsrensing! Säljer en tröja från Riley i storlek M då den tyvärr är aningen liten på mig. Bra skick, har mycket kvar att ge. Jag (på bilden) är 183cm, 80kg.

Douglas Sjölund
Douglas Sjölund
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Riley tröja - Snygg grå stickad tröja från Riley i storlek M. (Har ett litet hål i armhålan Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren look. Passar till jeans eller chinos för en chill vibe.
Riley tröja - Riley tröja i storlek XL. Knappt använd och är i väldigt bra skick. Pris kan diskuteras. Kan mötas upp men köparen står för frakt.
Riley merinoull tröja M - Jättefin skön snygg elegant merinoull tröja från Riley i M. Sjukt snygg passform och inga hålneller fläckar i nästintill nyskick!
Riley merino tröja - Säljer nu denna fruktansvärt snygga merino ull tröjan från märket Riley. Tröjan är helt oanvänd. Bara att hojta vid intresse!🔥
Riley tröja - Säljer nu denna riktigt snygga Riley tröjan för ett bra pris. Skick 8,5/10.
Riley zip  - Säljer den för att jag inte använder den är i fräscht skick (varför den är skrynklig är för att den inte varit vikt)
Riley tröja - Snygg Riley tröja | Storleken är M | Skick 9/10 knappt använd | Hör av er vid frågor!
Ljusgrå merinoulltröja från Riley *S* - Snygg ljusgrå tröja från Riley i mjuk merinoull. Klassisk rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Superbekväm och lätt att matcha med jeans eller chinos.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷