Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja  - Säljer mina fina sköna rosa tröja från h&m. Skicket är bra och nästan som nytt. 💗
Tröja - Fin och skön tröja från H&M i storlek XS! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något! 🌸
Tröja - Tröja från Ginatricot använd bara en gång. Normal i storlek och är i mycket bra skick!
Fin tröja  - En ljusrosa fin tröja med glitter, skönt material (sticker inte, kliar inte), stretch, inga fläckar, inget som är sönder. Felfri.  Valde att sälja den för att jag växt ur den :)
Söt tröja - !!Kollar om det finns intresse!! Har tanke på att sälja denna topp, då jag älskar den, men tycker tyvärr inte den sitter som önskat på mig. Tänker ca 200kr för den, men går då att diskutera om någon skulle vara intresserad!💕
Tröja  - Vintage tröja med massa tryck på, 3/4 ärm, passar xs och s
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90

Tröja

Storlek: S

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

rosa randig tröja från pieces, superfin men används tyvärr inte 💗köp för 30kr + frakt

elin berggren 🤍
elin berggren 🤍
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla