Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rosa tröja
Rosa tröja  - 89

Rosa tröja

Storlek: L
Färg: Rosa

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite kortare i magen , jätte skönt material! Använd 1 gång.

Angelina Chamoun
Angelina Chamoun
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa tröja  - Säljer denna rosa tröja med pärl ”knappar”. Endast använd en gång och köpt på ginatricot. Tröjan är storlek L, men mer som en storlek M. Säljer den för 100kr. 🌸🌸
Rosa tröja - Rosa fin tröja från Gina tricot, bra skick
Rosa tröja  - Jätte söt rosa tröja som aldrig kommit till användning. Är vanligtvis S men denna är M på grund av liten i storleken.
Rosa tröja - Mjuk och skön långärmad tröja från Bik Bok i en ljusrosa nyans. Tröjan har en avslappnad passform, rund halsringning och är tillverkad i ett stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Rosa tröja - En gammal ljusrosa halv-långärmad tröja från Lager 157💕Lite tunn och mysig. Använd kanske 2 gånger och har inga fel! Strl. 🤷‍♀️men skulle gissa på XS. Finns inte kvar hos Lager 157💕
Fin rosa tröja! - Säljer då den inte kommer till användning! Tveka inte på att höra av er vid frågor eller om fler bilder! Läs gärna min bio i profilen så får du reda på lite mer också. Priset är diskuterbart 💞💞
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Gina tricot hoodie - Fin