Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa kofta  - Såå fin ljusrosa kofta från H&M💗 Använt fåtal gånger men kommer inte till användning längre! Köpt på plick🙌🏼
Rosa kofta - Säljer en söt ljusrosa/ljuslila kofta. Den är lite croppad i passformen
Söt rosa kofta  - Säljer denna söta kofta 80 kr plus 66 kr frakt ❤️storlek M
Rosa kofta  - Säljer en söt rosa kofta från H&M. Den är croppad med knappar framtill och har långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager-stil eller som ett lättare plagg under vår och sommar. Storlek M men passar som S!
Rosa kofta - Så söt rosa kofta från HM, säljer då den är för liten!! 🩷 super skick, Fri frakt! 🩷
Rosa kofta - Rosa kofta från H&M med rund halsringning och matchande knappar. Aldrig använd. Klassisk modell med långa ärmar och ribbade muddar. Enkel att styla till jeans eller kjol.
Rosa kofta - En rosa kofta med rosa knappar, använd få tal gånger. Lite nopprig 💗
Rosa kofta
Rosa kofta - 89

Rosa kofta

Storlek: S/M
Märke: H&M

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta rosa kofta från HM i storlek S med en knytning. Köparen står för frakten.

ClaraSteneberg
ClaraSteneberg
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS
Zara tröja - Säljer denna tröja eftersom den inte kommer till användning så ofta. Lite smink i kragen men går såklart att tvätta bort.
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.