Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Rutig tjöja
Rutig tjöja - 89 Rutig tjöja - 90

Rutig tjöja

Storlek: M
Märke: AMISU
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart och vit rutig tröja med krage🦋

Alba.Munoz
Alba.Munoz
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tjöja - Väldigt skönt material. Från lindex i st:158-164
Tjöja - Tröja från lager 157
En rutig grön tjöja. - En ny tjöja från Zara. Den är grön och vit rutig och har rosa detaljer. Säljer då den inte faller mig i smaken.💚🤍
Rosa ribbad tjöja med rosett - Supersöt rosa ribbad tröja med långa ärmar och vita knytband. Framtill finns en dekorativ rosa rosett och små silverfärgade detaljer. Tröjan har en romantisk vibe med volangkant och v-ringning.obs denna tröja är tight så skulle säga den passar någon som är xs eller xss
Tjöja  - En dragkedje tröja med märket Adidas. Ett litet adidas märke på vänster bröst och ett stort märke på ryggen.
Fin rutig kofta  - Jättefin rutig kofta som tyvärr är för liten för mig
Rutig kavaj - Säljer min superfina rutiga kavaj. Den är i fint skick, och passar perfekt nu till hösten.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Beige Turtleneck från H&M - Såå fin beige polo tröja från H&Ms premium kollektion. Jättefint skick väldigt sparsamt använd🤍🤍
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.