Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Ljusgrå stickad tröja med kort ärm
Ljusgrå stickad tröja med kort ärm - 0

Ljusgrå stickad tröja med kort ärm

Storlek: S
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Supermjuk ljusgrå stickad tröja med korta ärmar och rund hals. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look. Tröjan har en enkel design med ribbade kanter vid ärmslut och nederkant.

🌷💐A G N E S 💐🌷
🌷💐A G N E S 💐🌷
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusgrå kofta med kort ärm - Säljer en ljusgrå kofta med korta ärmar och rund hals. Koftan har knappar framtill och är i ett mjukt, tunt material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design. Ärmarna är inte jätte bra klippt, så lite hackiga ärmar på slutet, men inget man tänker på!
Ljusgrå stickad kofta med kort ärm💞 - Mysig ljusgrå stickad kofta med korta ärmar och rund hals.
Grå stickad tröja med kort ärm - Säljer en enkel och snygg grå stickad tröja med korta ärmar och rund hals. Perfekt för dig som gillar en chill och stilren look. Mjuk och skön, passar till jeans eller kjol. Fråga gärna om du vill veta mer!
Grå stickad kofta med kort ärm - Supermjuk och ribbstickad grå kofta från Gina tricotmed korta ärmar. Ny med lappen kvar
Tjock kort ärmad tröja - ‼️Om man köper mer än en grej får man rabbat ‼️En ganska så tjock tröja som är kort ärmad! Jätte mjukt material och är ifrån lager 157!
Grå stickad tröja med kort ärm - Kortärmad stickad tröja från NAKD i storlek M. Är i nyskick (använd ca 2-3 gånger). Köpt för 1 månad sedan för 399kr. Passade tyvärr inte min stil och jag insåg för sent att den var för stor och därav så säljer jag den. Hör av er vid frågor eller om ni vill ha fler bilder! 🤗💕
Grå stickad kofta med kort ärm - aldrig använd
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.