Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå tröja  - Super fin grå tröja från Tommy Hilfiger! Säljer pga att den är för liten.
Grå tröja - Använd väldigt få gånger. Storlek (S) säljer för 100kr
Grå tröja - En grå tröja med tryck på. Den är knappast använd och är i bra skick. Kontakta mig om du har fler frågor 😊
Grå tröja - Använd men i fint skick, bättre bild på färgen i dagsljus sista bilden
Grå tröja - Snygg grå tröja med guld text 🥰passar till s/xs
Grå tröja  - En fin grå tröja som är väldigt skön nu till hösten, den är använd ungefär 5-8 gånger och är i väldigt bra skick!💞
Grå tröja
Grå tröja  - 89 Grå tröja  - 90 Grå tröja  - 91

Grå tröja

Storlek: S-M
Märke: Isolde
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå tröja från isolde. Är i jättebra skick den är i M men jag som har S tycker den sitter som en smäck.❤️ skriv till mig om mer frågor, bilder osv❤️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla