Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Massimo Dutti polo tröja - En oanvänd polo tröja ifrån Massimo Dutti, nypris på tröjan ligger på 699kr men jag säljer för 299kr! Hör av er vid frågor.
Massimo Dutti Tröja - Säljer min fina Massimo Dutti Rugbytröja i storlek S! Köptes för 600kr mitt pris 200kr! Passar dig som är runt 175cm och under 70kg! Vid fler funderingar är det bara att kontakta mig!
Tröja från Massimo Dutti  - En mörkblå tröja från Massimo Dutti i nytt skick. Har du några funderingar - Skriv till mig🙌
Massimo dutti tröja - Nice zipup tröja från Massimo dutti. Storlek S
Massimo dutti Tröja - Massimo dutti tröja i storlek M har lite i tvätten så passar nog S också. 95%Ull 5%Kashmir
Massimo dutti tröja  - Mysig mörkgrå kofta med knappar framtill och två stora fickor med lock. Koftan har ribbade muddar och en klassisk krage. Perfekt att slänga över en t-shirt för en avslappnad look. Materialet ser ut att vara mjukt och stickat. Storlek M.
Massimo dutti tröja - Svinfet massimo dutti tröja som är finstickad. Den är snålt använd och är i storlek Medium. Det är från en äldre kollektion och är relativt svårhittad, men fortfarande otroligt snygg! Skriv vid intresse eller frågor😊
Massimo Dutti tröja - Säljer nu en otroligt skön tröja i kaschmir. Inga defekter. Snygga knappr vid halsen och slutet på ärmarna. Strk S, normal i passformen. Jag på bild är 180cm lång. Är du inte nöjd med priset kan du alltid lämna prisförslag, hör gärna av dig om du har frågor. Följ mig för att få 20% rabatt
Polo tröja från Massimo Dutti
Polo tröja från Massimo Dutti - 89 Polo tröja från Massimo Dutti - 90

Polo tröja från Massimo Dutti

Storlek: S/M

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En extremt snygg polo tröja från Massimo Dutti. Inköpt förra sommaren, har tagit hand om den väldigt varsamt verkligen, så den är i perfekt skick! Passar både S och M!

AZM
AZM
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Oanvänd half-zip!  - Hej,   En väldigt fin half-zip som jag fick i present, men som var för liten. Den är helt oanvänd. Jag skulle nog säga att den sitter mer som S än M, men skulle funka om du är lite mindre i M.  Meddela om du är intresserad!
 Stilig mörkblå höstjacka!  - Stilren jacka med en lite minimalistisk stil och cropped look! Jackan har två snedställda fickor och ribbad nederkant. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look. Materialet känns slitstarkt och passar till många outfits. Det är bara att skriva om eventuella frågor! Passar både S och M!
HELT NY skjorta från sandro - Här har jag en HELT NY och väldigt elegant skjorta från sandro i en mörkblå färg, gjord av viskos. Det är bara att skriva vid eventuella frågor och funderingar 🤝 pris går att förhandla vid snabb affär! 😁
Svart bomberjacka från Zara! Helt ny!  - Snygg svart bomberjacka från Zara med cool manchesterkrage och både dragkedja och knappar framtill. Den har en cropped look med raka fickor och en stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Materialet känns mjukt och värmande. Som sagt är den helt ny och verkligen fräsch! Storleken är S men passar definitivt M också!
Liknande annonser
Visa alla