Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd Randig Sweatshirt från H&M  - Hej, säljer en häftig sweatshirt från H&M. Den är oanvänd och i perfekt skick. Nypris va runt 500 kr. Storlek Small men passar även Medium. Vid köp av flera saker kan jag gå ner i pris. Priset är inte hugget i sten. Hör av dig vid frågor.
Vit sweatshirt med dödskallemotiv(oanvänd) - Säljer en vit sweatshirt med ett stort dödskallemotiv i camouflage och paljetter på framsidan. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Kenzo sweatshirt (oanvänd) - Hej säljer min kenzo sweatshirt som endast är testad och nypris är 2300. Den är medium o 100% äkta.
Oanvänd adidas sweatshirt S - Adidas vocal crew sweatshirt helt ny oanvänd i storlek S. Stor i storleken, lite oversized enligt mig. Färgen är black noir svart. Nypris 799kr.
Oanvänd sweatshirt Calvin Klein - Helt oanvänd sweatshirt från Calvin Klein, inköpt 2017. Storlek M.
KENZO Sweatshirt Oanvänd  - Helt oanvänd och fläckfri Kenzo tröja
Oanvänd nike sweatshirt  - En oanvänd nike sweatshirt i bra skick
Grå oanvänd sweatshirt från Kenzo Kids - Säljer en grå sweatshirt från Kenzo Kids med ett coolt tigertryck i rött och vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Oanvänd sweatshirt!
Oanvänd sweatshirt!  - 89 Oanvänd sweatshirt!  - 90 Oanvänd sweatshirt!  - 91

Oanvänd sweatshirt!

Storlek: S/M
Märke:

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt fin sweatshirt från Champion! Den är helt oanvänd och är lite mer oversized. Så den passar både S och M definitivt. Köpte för 750kr! Meddela vid intresse!

AZM
AZM
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Oanvänd half-zip!  - Hej,   En väldigt fin half-zip som jag fick i present, men som var för liten. Den är helt oanvänd. Jag skulle nog säga att den sitter mer som S än M, men skulle funka om du är lite mindre i M.  Meddela om du är intresserad!
Svart bomberjacka från Zara! Helt ny!  - Snygg svart bomberjacka från Zara med cool manchesterkrage och både dragkedja och knappar framtill. Den har en cropped look med raka fickor och en stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Materialet känns mjukt och värmande. Som sagt är den helt ny och verkligen fräsch! Storleken är S men passar definitivt M också!
 Stilig mörkblå höstjacka!  - Stilren jacka med en lite minimalistisk stil och cropped look! Jackan har två snedställda fickor och ribbad nederkant. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look. Materialet känns slitstarkt och passar till många outfits. Det är bara att skriva om eventuella frågor! Passar både S och M!
HELT NY skjorta från sandro - Här har jag en HELT NY och väldigt elegant skjorta från sandro i en mörkblå färg, gjord av viskos. Det är bara att skriva vid eventuella frågor och funderingar 🤝 pris går att förhandla vid snabb affär! 😁
Liknande annonser
Visa alla