Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike tech fleece - Grå Nike tech fleece. Finns en fläck på den, se tredje bilden. Storlek 146/152 men kan även passa S
Nike tech fleece  - Hej Jag säljer min nike tech som jag har använt 4gånger om su är intresserad så kan du gärna kontakta mig
Nike tech fleece - En grå Nike tech hoodie som är knappt andvänt väldigt bra skick säljer den pga den är för liten för mig, alla är bra med den bara en lilla den har ett litet fläck vid dragkedjan som man knapp märker. Pris kan diskuteras vid snabb äffar!
Nike tech fleece - Tech fleece tröja som inte längre kommer till användning
Nike tech fleece - Säljer en grå Nicke Tech Fleece. Storlek M. Äldre modellen. Den har gått sönder en gång längst ner i mitten men är nu sydd och resten av tröjan är i perfekt skick
Grå Nike tech fleece - Snygg grå hoodie från Nike med hel dragkedja och svarta detaljer. Tröjan har huva, långa ärmar och en praktisk ficka på ena ärmen. Perfekt för en sportig look eller chill vardagsstil.
Nike tech fleece - Snygg grå Nike teech hoodie från Nike med svart logga på bröstet och hel dragkedja framtill. Tröjan har huva, svarta detaljer längs bröstet och en extra ficka med dragkedja på ena ärmen.
Nike Tech Fleece
Nike Tech Fleece - 89

Nike Tech Fleece

Storlek: S
Färg: Grå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S, Bra skick. Kan gå ner i pris vid snabb affär

Alex Andersson
Alex Andersson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Zadig tröja  - Säljer denna eftertraktade zadigtröjan då den tyvärr var för liten, den är använd men i fint skick. Obs bilderna är från förra säljaren. Den är I storlek 14s vilket ska motsvara xs men tycker själv att den är lite mindre. Pris kan diskuteras💗💗💗💗