Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Sail racing tröja
Sail racing tröja  - 89

Sail racing tröja

Storlek: M
Märke: Sail Racing

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå sweatshirt från sail racing. Fint skick

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå sweatshirt från gant - Mörkblå sweatshirt från gant. Mycket fint skick
Kenzo sweatshirt  - Grå kenzo tröja i fint skick. Skicka meddelande vid fler frågor eller bilder!
Emporio Armani hoodie - Svart hoodie från emporio armani. Skicka meddelande vid fler frågor eller bilder :)
Hugo boss tröja - Blå Hugo boss tröja (långärmad t shirt) i fint skick. Skicka gärna meddelande vid fler frågor eller bilder :)
Blå sail racing zip hoodie - Blå zip hoodie i fint skick från sail racing
Liknande annonser
Visa alla
Tröja Sail racing - Säljer en snygg blå och vit randig tröja från Sail racing. Den är i mycket bra skick och är i storlek Medium
Sail racing tröja - En blå snygg sail racing tröja som är perfekt nu för hösten när det börjar bli lite kyligare om dagarna. Har bara använt den 1 gång, fick den av en jag kände som inte ville ha den mer. Den passar inte riktigt mig, lite tajt på mig! Det är storlek M.
Sail Racing  - Blå  tjocktröja från Sail Racing med rund halsringning och ribbade muddar. Tröjan har en diskret logga på ärmen och en liten logga i nacken. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Sail Racing hoodie  - Blå långärmad hoodie från Sail Racing i mjukt sweatshirtmaterial. Modellen har en hel dragkedja framtill och en clean, sportig form. Röd broderad Sail Racing-logga på bröstet och ett stort rött logomotiv på ryggen.
Blå tröja från Sail Racing - Säljer en snygg blå tröja från Sail Racing med text på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek M. Helt ny. Inga defekter.
Blå tröja från Sail Racing - Säljer en snygg blå tröja från Sail Racing. Tröjan har en rund halsringning och en stilren design med Sail Racing-logga på ärmen. Perfekt för en avslappnad stil.
Sail racing tröja - Sail racing långärmad tröja
Sail Racing Tröja - Hej! Jag säljer en Sail Racing Tröja i mörkblå färg.  Varan är i väldig god skick, ingen tecken av användning och den är 100% äkta!  Kvitton finns tyvärr inte kvar. D enna tröjan är exklusiv Sail Racing Antarctica Expeditio, som är en begränsad utgåva, som inte längre säljs!  Köpt vid år 2019-2020.  Storlek : L  Väldig god skick!  Om du beställer varan innan 20:00, så fraktas den under samma dag, om du beställer varan efter 20:00, så skickar vi den nästa dag!  Mvh
Fortsätt i appen →