Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa puma tröja  - Rosa puma tröja, inget slitage💓
Rosa v-ringad tröja från Puma - Säljer en rosa v-ringad tröja från Puma med långa ärmar och ribbade muddar. Tröjan har en vit Puma-logga i prickigt mönster på bröstet. Perfekt för dig som gillar sportiga och stilrena plagg.
Rosa hoodie från Puma - Säljer en snygg rosa hoodie från Puma med det klassiska logotyptrycket på bröstet. Tröjan har en stor ficka framtill och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Knall rosa hoodie från Puma - Säljer en snygg knall rosa hoodie från Puma med deras ikoniska logga i vitt på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och en bekväm huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil.
Rosa puma set  - Ett rosa puma set i velour. Ett samarbete med puma och Kenza. Jätteskönt och fint, säljer då det inte längre passar. Tröjan är storlek M och byxorna XL men de är små i storleken då jag brukade ha M även i nederdelar. 350 för byxorna, 200 för tröjan
Rosa/Beige hoodie från Puma med logga - Säljer en rosa/beige hoodie från Puma med stor vit logga framtill. Tröjan har huva med snörning, magficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och sportig stil.
En rosa puma kofta - En rosa puma kofta storlek S säljer för 120 kr men köpte den för 300-400 kr
Puma tröja i rosa samett
Puma tröja i rosa samett  - 89

Puma tröja i rosa samett

Storlek: S
Märke: Puma

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min puma tröja pågrund av att den inte kommer till användning, men super skön och i jätte bra skick!

Klara hedlund ternander
Klara hedlund ternander
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek s
Beige brun stickad kofta  - Skit snygg!! Storlek m/l men passar mig som brukar ha s och tycker inte att den är s stor❤️slutsåld
Svart träningsjacka från Lululemon - Storlek 4. Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Stickad tröja i trekvartsärm  - En stickad tröja från KiwiKillerfashion i uppskattad storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Beige kofta från Wera - Mysig beige stickad kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en relaxed passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Jättefin beige kofta från Gina tricot i storlek S. Använd runt två gånger