Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Cloeys / Chloe Schuterman
Cloeys / Chloe Schuterman  - 89

Cloeys / Chloe Schuterman

Storlek: One Size
Skick: Mycket bra skick

1234 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söker en brun tröja med rosa detaljer och texten 'Milano' på ärmen. Tröjan har en avslappnad passform och är perfekt för både vardag och mysiga stunder. Den är långärmad och har ribbade kanter i rosa vid ärmslut och nederkant. 🩷🤎🩷🤎

IdaSellout🎲
IdaSellout🎲
(43)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja kashmir cloeys - Säljer denna såå fina och helt slutsålda tröjan i kashmir från cloeys på Nathalie shuterman 💗 använd en gång💗Köpt för 3900kr Det är en dubbelstorlek och den minsta som finns, jag har xs/s och den passar jättebra 💗
Söker Chloe schuterman tröja  - Söker exakt denna Chloe schuterman tröja!! Hör av er om ni har
Rosa och vit croppad kofta från Cloeys - Suuuupersnygg kofta/topp från Cloeys i perfekt skick. Endast använd en gång🤗🤗🤗 skriv för fler bilder
Söker Cloeys tröja!! - Söker någon av dessa tröjor från Chloeys!! Hör av er om ni har eller känner någon som är intresserad av att sälja. 🥰🥰🥰
Cloeys - Söker denna tröja skriv om ni säljer kan tänka mig runt 2000-5000 kr
Cloeys tröja - Kollar intresset på min super fina ”Paris” tröja från Cloeys! Sparsamt använd, säljs inte längre🦋💕Nypris ca 4500.
Chloe tröja  - Söt tröja med spettsdetaljer. Helt i ull. Skulle daga att den är lite liten i storleken så den psssar s också 🖤
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt med röd VOLTAIRE-text framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m