Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Senapsgul polotröja
Senapsgul polotröja - 89 Senapsgul polotröja - 90 Senapsgul polotröja - 91

Senapsgul polotröja

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Gul

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En ribbad senapsgul polotröja från H&M i strl XS!💓 Mycket bra skick!🫶🏻

Sara
Sara
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ribbad senapsgul polotröja H&M XS - Säljer denna polotröja i en mörkgul färg från H&M i modellen ”Ribbstickad tröja”. Den är lite större och längre i storleken, skulle även passa någon i S samt någon i en mindre M. Den är figurnära, ribbstickad i viskos blandat material. Den har halvpolo och långa armar. Den är använd 3gånger och har inga defekter.  Vänligen läs min bio innan du gör ett köp; där hittar du bland annat information om leveransprocessen med mera 😊
Senapsgul långärmad polotröja - En stilren senapsgul polotröja med lång ärm och lätt ribbad struktur. Tröjan har en enkel, rak passform och en liten ståkrage som ger en clean look. Den är skönt när du har på och den är ny jag har köpt en månad sen
Senapsgul polotröja 🌞 - Jag har stl xs/s så denna polotröjan sitter inte tajt på mig, men snyggt ändå 🌞
Senapsgul kofta - Knappt använd, i bra skick.
senapsgul långärmad 🌼 - Oanvänd grövre virkad långärmad tröja från H&M. Hade en liknande så säljer ena nu för en billig peng.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Beige Turtleneck från H&M - Såå fin beige polo tröja från H&Ms premium kollektion. Jättefint skick väldigt sparsamt använd🤍🤍
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s