Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Champion Sweatshirt - En stilren marinblå Champion Crewneck Sweatshirt inköpt för 499 kr. Säljer nu för 199 kronor då den inte passar mig längre i storleken. Kvitto kan uppvisas.
Champion sweatshirt  - intage Champion sweatshirt. Har en fläck men behöver inte synas om man viker upp tröjan.
Champion sweatshirt  - Jättemysig oversized tröja igen champion i storlek large
Grå sweatshirt från Champion - Säljer en klassisk grå sweatshirt från Champion. Tröjan har en rund halsringning och långa ärmar. Den är perfekt för en avslappnad stil och har Champion-loggan broderad på bröstet. Tröjan är i storlek L men passar nog även de flesta med storlek M.
Grå sweatshirt från Champion - Säljer en grå sweatshirt från Champion med stort tryck på bröstet i svart, vitt och rött. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar
Svart sweatshirt från Champion - Svart sweatshirt från Champion med klassisk logga i vitt och rött framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Champion sweatshirt L  - En lila champion sweatshirt i storleken L, lite knottrig annars bra skick.
Champion sweatshirt
Champion sweatshirt - 89 Champion sweatshirt - 90

Champion sweatshirt

Storlek: L

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitball vintage sweatshirt. Budgivning från 250kr. Höj med minst 50kr.💞💞 ⚡️Bud på 350kr+frakt⚡️ köp direkt för 450+frakt

Ellen
Ellen
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun babydoll kofta från Hollister  - Säljer en brun kabelstickad kofta från Hollister i storlek XS. Koftan har lång ärm, knappar hela vägen framtill och en fyrkantig halsringning. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för en autumm 2000s vibe.
Zadig & Voltaire tröja med rosa döskalle - Så himla snygg Zadig & Voltaire tröja me så cool rosa döskalle på ryggen!!💕💕💕 den har ett litet hål som är igen sytt som syns på sista bilden, men det syns verkligen inte mycket alls💕💕
Vit kofta med v-ringning och knappar - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Tröjan har lång ärm och är något croppad, vilket ger en modern look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en fräsch outfit. ❤️
Brun ribbad topp från & Other Stories - Säljer en brun ribbad topp från & Other Stories i storlek XS. Toppen har korta ärmar, hög hals och ett coolt rynkat tyg med vågiga ribbor som ger en unik struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Enbart använd 1 gång. Har 2 andra i likadan tröjor i svart och vinröd i samma strlk. Kan tänka mig att sälja alla 3 st för 160 kr💗
Vit omlottkofta från Gina tricot - Mysig vit omlottkofta från Gina tricot  med knyt i sidan och djup v-ringning. Koftan är stickad och har långa ärmar samt ribbade kanter vid hals och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar.
Stickad polo - Stickad polo🩵🩵🩵