Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Elena Gilbert kofta - Kofta som liknar Elena Gilberts stil, randig och inte mycket använd, V-ringad
Vinröd urringad Elena Gilbert långärmad topp  - Snygg vinröd långärmad topp med ribbad struktur och bred, rundad urringning. Framtill finns tre knappar som detalj. Modellen har en mjuk, stretchig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist. Storlek M men tröjan är mer som S-XS.
Elena Gilbert vibe spetskofta från Rosemunde - Supersnygg svart kofta från Rosemunde med ribbad struktur och dekorativa spetsdetaljer längs kanterna och ärmsluten. Koftan har v-ringning, knäppning framtill med vita knappar och långa ärmar. Materialet är en mix av silke och bomull för en lyxig känsla.
Elena Gilbert\bella swan 🦢 tröja - Stilren svart kofta med v-ringning och silvriga knappar hela vägen framtill. Långärmad modell i mjukt och tunt material som passar perfekt till lager på lager. Enkel att matcha med olika outfits.
Topp - Super snygg off shoulder topp från Zara ! Den är grå blå .
Topp - Vintage tröja med hoodie, perfekt skick, passar s bäst men har stretch
Topp - Ribbad tröja med knappar
Blå topp  - Blå crop top, använd en gång.
Elena Gilbert topp
Elena Gilbert topp  - 89 Elena Gilbert topp  - 90 Elena Gilbert topp  - 91

Elena Gilbert topp

Storlek: S-M
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassisk Elena Gilbert liknande topp med ett insytt linne, bara använd en gång! Perfekt nu i höst då man kommer in i The Vampire Dairies känslorna 🍁🧛‍♀️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusa jeans shorts  - 😗
Svart rutig kortklänning med mesh - Supersöt svart kortklänning med rutigt mönster och transparenta meshärmar. Klänningen har en lätt v-ringad hals och figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en edgy men ändå klassisk stil.
Rutig kortkjol med svarta remmar - Supercool rutig kortkjol i svart, grått och ljusrosa med svarta bältesremmar med silverringar och nitar. Kjolen har plisserad form och ger en edgy vibe, perfekt för dig som gillar alternativ stil. Köpt i USA på Hot Topic och använd en gång.
Svartvit rutig plisserad kjol  - Superfin svartvit rutig kortkjol  med plisserad design och dragkedja i sidan. Kjolen har en klassisk midja och är perfekt för en trendig och cool look. Passar dig som gillar grunge/edgy eller streetstyle. Använd en gång.
Bundle hel-outfit  - Svart t-shirt med korta ärmar och tryck av en söt kanin med döskalle i ett hjärta av kedjor på bröstet. T-shirten har rund hals och är i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar alternativ stil och coola prints. Rutig kjol till. Säljer som en hel outfit alltså får du båda plaggen för nedsatt pris. Går att köpa antingen t-shirt eller kjol också separat!
Grå ribbad topp med rosett - Supersöt grå ribbad topp från Odd Molly med korta ärmar och en liten rosa rosett vid den djupa v-ringningen. Toppen har en lätt utsvängd passform och en liten etikett nertill. Perfekt för dig som gillar detaljer och en feminin stil.
Svart kortklänning med knytband - En svart kortklänning med v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt, lätt tyg som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Pastellfärgat set med halterneck - Säljer en långklänning i pastelliga toner med abstrakt mönster. Klänningen har halterneck-top och öppen rygg, och är gjord i ett tunt, glansigt material som känns som satin eller polyester. Färgerna går i rosa, beige, lila och orange. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Aldrig använt.
Blommig ljus kortklänning med rynk - Supersöt kortklänning med smala axelband och rynk framtill. Ljus botten med blommigt mönster i rosa och grå toner. Sitter figurnära och har en feminin, romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Använd en gång.
AQC Warm Vanilla Fragrance Mist - AQC Warm Vanilla Fragrance Mist med en söt och krämig vaniljdoft, doftar exakt som vaniljpulver, en bakelse utan några andra noter, bara ren vanilj! Flaskan är 250 ml. Doftar exakt som Vanilla Lace från Victoria Secret som inte säljs längre. Endast använd en gång!
Liknande annonser
Visa alla