Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå sweatshirt med Los Angeles-tryck från SHEIN - Blå sweatshirt från SHEIN med stort tryck av berg, skog och texten 'Los Angeles', 'World Peace' och 'Happy Every Day' på framsidan. Rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och coola prints. Storlek M
Blå sweatshirt  - Fin blå sweatshirt från Gina tricot som ej kommer till användning längre ☺️
blå sweatshirt  - säljer denna super fina sweatshirten!! den är som ny, finns fler bilder 💞
Blå sweatshirt - 💙💙
Blå sweatshirt  - Marinblå tröja från hm, lite croppad. Fint skick, knappt andvänd. Ca 1 år gammal.
Blå sweatshirt  - En enkel och chill blå sweatshirt från Weekday med rund hals och långa ärmar. Tröjan har loose passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt för att hänga med kompisar eller bara chilla hemma. Snygg att styla med jeans eller leggings.
Blå Shein Sweatshirt
Blå Shein Sweatshirt - 89 Blå Shein Sweatshirt - 90 Blå Shein Sweatshirt - 91

Blå Shein Sweatshirt

Storlek: M/38

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt ifrån Shein men säljs pga ingen användning nå mer. Jätte söt nu till våren och känns som en fleecetröja inuti men också tunn 🤍 sitter oversized men är kort vid ärmarna

Petra
Petra
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intressekoll på kofta - Intressekoll på denna as snygga kofta💕är osäker på om jag vill sälja den eller inte så kom gärna med bra bud💖
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Tröja SoftGoat - Polotröja från SoftGoat! Köpt för ca 1 år sedan men inte använd särskilt mycket och väl omhändertagen, så i bra skick :) Storleken är XL men skulle säga att den är mer som en M (jag på bilden har ofta medium), så väldigt liten i storleken! Skulle inte säga att det går att jämför med en annan medium från SoftGoat då denna också är väldigt kort.
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå stickad kofta Maison Margiela - Säljer en mörkblå stickad kofta från Maison Margiela. Koftan har en clean look med silverfärgad dragkedja framtill, ribbade muddar och hög krage. Perfekt för lager på lager under höst och vinter. Klassisk Margiela-tag i nacken.
Russemerch hoodie  - Säljer en schysst hoodie från russemerch. Den är i mycket bra skick och i storleken S. Priset är inte hugget i sten och kan diskuteras vid intresse🤩🙌