Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
MINT GRÖN kofta💚
MINT GRÖN kofta💚 - 89 MINT GRÖN kofta💚 - 90 MINT GRÖN kofta💚 - 91

MINT GRÖN kofta💚

Storlek: M

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd mint grön kofta, Extremt mjuk i materialet och mellan tjock/tunnt material. Perfekt en sommarkväll eller vårkväll med pastell färgen. Anledning till att jag säljer - passade inte min klädstil 💚 SITTER SOM EN S

Emma hellquist
Emma hellquist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mint grön från Pull&Bear - Säljer en stilren grå hoodie från Pull&Bear. Den har en klassisk design med långa ärmar och en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad look. Använd några gången så den är lite missfärgad men inget man tänker på!
Mint grön hoodie med broderad text - Säljer en mint grön hoodie med texten 'Love' broderad på bröstet. Den har en klassisk design med huva och en stor ficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
grön kofta - jättefin mossgrön kofta från lager 157 i storlek M men passar på mig som är S-XS. Fint skick, och så mysig
Mint grön tröja - Så fin topp/kofta från Gina Tricot som inte kommer till användning. Storlek S, nypris 199kr🤍
Grön kofta från Zara - Säljer en tunn grön kofta från Zara med v-ringning och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och är tillverkad i en mjuk bomulls- och nylonblandning. Perfekt att slänga över en topp eller klänning.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusgrå cropped kofta med knappar - Snygg ljusgrå cropped kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har en enkel, stilren design och är perfekt att bära över ett linne eller t-shirt. Passar till jeans för en avslappnad look.inga defekter bra skick!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Turkos ribbad kofta med spetskant - Snygg turkos ribbad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Koftan har dekorativa spetskanter längs knäppningen, ärmsluten och nederkanten. Figurnära passform och stretchigt material som ger en trendig look. Liten fläck se bild 2