Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja st S - Jättefin tröja från Kappahl st S. I jättebra skick.
Brun sweatshirt från Carin Wester i storlek S - Mysig brun sweatshirt från CW. med broderad logga framtill. Tröjan har en relaxed passform, ribbade muddar och rund halsringning. Perfekt för chill dagar och enkel att styla med jeans eller leggings.
Brun Sweatshirt, storlek S - Inte andvänd nån gång, lite stor för mig.
FILA tröja i nyskick st S - Svart med tryckknappar. Fina detaljer med rött och text Fila. Super snygg och knappt använd. Dottern skutta i längden så den är lite liten nu. Tröjan är i blankt material.  Denna långärmade Fila tröja mycket dyr i inköp.  Nypris 849:-
Grå sweatshirt från GANT i S - Snygg grå sweatshirt från GANT med klassisk logotyp i vitt framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och långärmad passform. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Off shoulder st S  - Ny off shoulder från gina ny
Brun hoodie från 157 i XS/S - Mysig brun hoodie från 157 med huva och snörning. Tröjan har lång ärm och är tillverkad i mjukt material med fleece på insidan. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller leggings.
Sweatshirt i st S
Sweatshirt i st S - 89 Sweatshirt i st S - 90 Sweatshirt i st S - 91

Sweatshirt i st S

Storlek: S

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En brun sweatshirt från SHEIN som jag köpte i början av 2021. Tröjan är i st S men kan upplevas lite mindre. Det är ludd inuti tröjan som gör att den blir väldigt varm. Använd fåtal gången och är i bra skick.

Vera
Vera
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Sweatshirt  - En röd sweatshirt från H&M men tryck. Ett väldigt mjukt och skönt tyg, tröjan är även i väldigt bra skick.💗
Svart pufferjacka - Säljer en svart pufferjacka i mycket bra skick. Den är perfekt för kalla dagar med sin varma och vadderade design. Jackan har en stor huva och långa ärmar, vilket gör den idealisk för vinter och höst. Den har en dragkedja framtill och är i en normal passform.
Grön ribbad linne topp - Säljer ett grönt ribbat linne. Perfekt för sommardagar. Toppen har en tight passform och är superbekväm att bära. Skicket är som nytt, andvänd fåtal gånger
Ljusgrön jeans jacka - Säljer en ljusgrön jeans jacka från ZARA i normal passform. Den har långa ärmar och stora fickor framtill. Skulle säga att skicket är väldigt bra, bara använd varsamt fåtal gånger
Grön hoodie från Zara - Säljer en snygg och bekväm grön hoodie från Zara. Perfekt för både höst och vinter med sin mjuka och varma känsla. Den har långa ärmar och en klassisk huva. Hoodien är använd endast 1 gång och i ny skick.
Grå stickad tröja från Vero Moda - Säljer en grå stickad tröja från Vero Moda . Säljer pågrund av att den tyvärr inte kommer till andvändning längre. Den är i mycket bra skick och bara andvänd fåtal gånger.
Rosa stickad tröja - Säljer en superfin rosa stickad tröja. Den är i väldigt bra skick och bara andvänd fåtal gånger. Den är i storlek S och kommer från Vero Moda
Vit stickad tröja med dragkedja från BikBok - Säljer en vit stickad tröja från BikBok i storlek M. Tröjan har kabelstickat mönster, hög krage och dragkedja.
Ljusblå jeans från g perfect jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från g perfect jeans i klassisk femficksmodell. Jeansen har normal passform och raka ben.
Mörkblå jeans från Perfect Jeans - Mörkblå jeans från Gina med raka ben. Jeansen har normal passform.
Liknande annonser
Visa alla