Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tie dye longsleeve
Tie dye longsleeve - 89 Tie dye longsleeve - 90 Tie dye longsleeve - 91

Tie dye longsleeve

Storlek: S
Märke: Lee

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tie dye longsleeve i nyskick köpt på carlings ,resår i ärmarna,använd kanske 2 gånger högst , bara att skriva om ni undrar något:)(frakten är inräknad i priset)

💜Stella aracena💜
💜Stella aracena💜
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tie-dye hoodie från SHEIN  - Hoodie från SHEIN i storlek S med tie-dye mönster i svart, grått och gult. Tröjan har huva med svarta snören och tryckt text på bröstet. Ganska tunn.
Svartvit tie-dye långärmad tröja - Säljer en långärmad tröja från YesStyle i svartvitt tie-dye mönster. Tröjan har en avslappnad passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en unik look.
Tie dye sweatshirt  - Säljer en cool tröja från Pull & Bear, sitter oversized. Tröjan har ett snyggt tie-dye mönster i blått och gult. Perfekt för en avslappnad stil.
VAILENT Longsleeve - Svart longsleeve med tryck från Vailent i storlek small. Tryck på framsidan.
Flerfärgad tie-dye tröja från Vans - Säljer en cool flerfärgad tie-dye tröja från Vans i storlek XL. Tröjan har ett unikt mönster i lila, gul och svart med långärmade ärmar. Perfekt för en avslappnad stil!
Polar Long Sleeve - Riktigt fet longsleeve från Polar.   Använd några gånger. För frågor, ta kontakt :)
Vailent Long Sleeve Tröja - Passar som storlek M, använd  1 gång.
Minnesota Chipmunks tie-dye sweatshirt - Cool långärmad sweatshirt med grönt och vitt tie-dye mönster och stor print med en tecknad ekorre som spelar basket. Texten 'Minnesota Chipmunks' och 'Upper Midwest Champions' på framsidan.  Mjuk bomullskvalitet och normal passform, perfekt för chill dagar.  Den har tyvärr några fläckar, men det borde försvinna i tvätten. Printer är inte i sitt bästa skick (se bilderna).  Storlek XS. Från H&M.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛