Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Half zip tröja - En mycket stilig tröja från Wagner. Den är i bra skick och har använts få gånger.
Half zip tröja - Säljer en nice beiga half zip tröja från Jack and Jones.
Half zip tröja  - Skick: 8/10 Storlek:M
Half-zip  - Massimo Dutti half-zip, sparsamt använd, storlek L, pris kan diskuteras
Half-zip tröja - Säljer min tröja som jag köpt på volt. Nypris: 1000kr. Använd ett fåtal gånger men hänger just nu bara i garderoben därför säljer jag den.  Skicket är 8,5/10 skulle jag säga. Inget noterbart slitage.
Half-zip Tröja  - Half-zip tröja från A days march, knappt använd. Skick 9/10. Ord. 900kr
Beige half zip tröja från Gant - Snygg beige tröja från Gant med half zip och ribbad krage med mörkblå ränder. Tröjan har lång ärm och broderad Gant-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Säljer pågrund av att den är lite fö stor. Doftfri.
Beige Half Zip Tröja - Tja! Säljer en tvärfet Half-zip tröja från jack&jones. Skick 9/10! Hör av er vid frågor å funderingar 👍
Grisch half zip tröja
Grisch half zip tröja - 89 Grisch half zip tröja - 90

Grisch half zip tröja

Storlek: L
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är Xl men sitter som L. Säljer pga att jag har gått ner i storlek och L passar inte längre mig. Bra skick användt försiktigt.

Elvis Eurenius
Elvis Eurenius
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS
Patagonia Fleece - Säljer en grön fleecejacka från Patagonia i storlek M. Jackan har hel dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en liten logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och outdoor-aktiviteter. Mjuk och skön fleece som håller värmen. Sitter lite mindre
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Zara tröja - Säljer denna tröja eftersom den inte kommer till användning så ofta. Lite smink i kragen men går såklart att tvätta bort.
Mörkblå kofta från Hollister med tryck - Snygg mörkblå kofta från Hollister i storlek M men som sitter mer som S. Stickad i mjukt material med ribbade muddar och knappar framtill. På bröstet finns ett broderat Hollister-tryck och siffran 22 i rött och vitt. Perfekt för lager-på-lager och chill stil.
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.