Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gap hoodie - Jättefin gap hoodie💕osäker på storlek o pris kan diskuteras
Mintgrön hoodie från GAP - Fräsch mintgrön hoodie från GAP med stor vit logga framtill. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller leggings. Mjuk bomullskvalitet och klassisk passform.
Grå hoodie från GAP - Najs grå hoodie från GAP, jag säljer den eftersom jag växt ur den för länge sen
Beige hoodie från GAP - Mysig beige hoodie från GAP i storlek XS. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och bekväma design. Den har en klassisk huva med knytband och långa ärmar.
Rosa hoodie från GAP - Säljer en snygg rosa hoodie från GAP med dragkedja och luva. Den har ett broderat GAP-märke på bröstet och är väl omhändertagen. Finns lite korta lösa trådar från användning.
Blå hoodie från GAP - Säljer en snygg blå hoodie från GAP med dragkedja och stor logga framtill. Tröjan har långa ärmar och en praktisk huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil.
Fet GAP hoodie  - Fråga om storleken innan köp
Gap hoodie
Gap hoodie - 89

Gap hoodie

Storlek: S

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna snygga zip hoodien från gap!! Köparen står för frakt

Sagz
Sagz
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
kofta  - kofta med tajt midja
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Satin linne - Perfekt skick