Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta  - Så snygg❤️
Kofta - Säljer en söt kofta som inte används! Hör av er via intresse eller frågor! Skick som nytt, storlek S/M men är liten i storleken
Kofta - Okej skick
Kofta - Säljer denna drömmiga koftan/toppen🤩🤩🥰🥰❤️❤️
kofta - sjukt snygg vit kofta med fina knappar! säljer pga att den inte kommer till användning!❤️skriv om ni har frågor!
Kofta  - Säljer den här super söta koftan från sellpy, använd en gång i väldigt bra skick!
malou
malou
söt kofta
söt kofta - 89

söt kofta

Storlek: M/S
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

super söt vit kofta som inte kommer till använding

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Grå hoodie från Burberry i storlek M med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och broderad Burberry-logga på bröstet. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren design med lyxig touch. Storlek M men sitter som S och xs om man vill ha tajt