Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Så mysig tröja💘💘 (storlek 12-13år men passar mig som är 170 och har storlek xs-s)
Stickad tröja - Jättefin stickad rosa tröja från Gina Tricot Young. I storlek 158/164 men sitter som XS❤️
Stickad tröja  - Rosa stickad tröja från ginatricot i storlek 146/152 men passar xss/xs!
Ljusrosa stickad tröja - Säljer en ljusrosa stickad tröja i storlek xs från vero moda. Den är ifrån mjukt och skönt material och använd fåtal gånger. Pris kan diskuteras🩷
Stickad tröja - Trekvartsärmad stickad tröja från & Other Stories. Endast använd någon enstaka gång. Storlek XS. Nypris 790kr.
Ljusrosa stickad tröja  - Så fin ljusrosa stickad tröja lite offshoulder, exakt samma som på bilden!💕💕
Ljusrosa stickad tröja  - Säljer en stickad tröja som har kort ärm. Passar S till M till L beroende på! Så fin och som ny!!
Rosa stickad tröja från ONLY - Mysig rosa stickad tröja från ONLY i storlek S. Tröjan har en lös passform, lång ärm och är gjord i ett fluffigt, grovstickat material som känns både trendigt och bekvämt. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute.
 stickad tröja
 stickad tröja - 89  stickad tröja - 90  stickad tröja - 91

stickad tröja

Storlek: S
Märke: Pull & Bear
Färg: Rosa

325 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt stickad tröja!! Inga täcken på användning💕 ifall nån har fler frågor så är det bara att kontakta mig!!💕💕pris kan vara diskuterat..

Julie
Julie
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Randig kofta från Lindex i svart och vitt - Säljer en snygg och mysig kofta från Lindex i storlek M. Koftan är stickad med breda svarta och vita ränder, har v-ringad hals och knäpps med knappar framtill. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt för en chill look.
Svart kofta med knappar och fickor - Mysig svart kofta med v-ringning, stora knappar och två fickor framtill. Koftan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller topp. Koftan är använd ett fåtal gånger, men inga defekter. Storleken är xs men sitter som en M/S. Den passar mig som vanligtvis har M i koftor. ORIGINAL PRIS: 449kr!! NYPRIS: 200kr
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS, kan upplevas större i storlek, likt en S. Finns en fläck på loggan men går nog bort i tvätt eller med vanish. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!