Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Stickad Zaratopp
Stickad Zaratopp - 89 Stickad Zaratopp - 90 Stickad Zaratopp - 91

Stickad Zaratopp

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så söt stickad topp från zara! Inga defekter vad jag kan se😊 hör av dig vid frågor

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Trendig stickad tröja - Super snygg stickad tröja från h&m att ha till hösten!! Storlek XS men passar nog nästan alla beroende på hur man vill att den ska sitta. Skriv privat för fler frågor<3
Skor med nitar  - Super coola och unika sneakers från replay med nitar!! Säljer då jag inte fått användning för dom. Skriv privat för fler frågor och bilder💗💗 pris kan diskuteras vid snabb affär
Zara klänning - Söt klänning från zara! Lånade bilder. Skriv för egna bilder eller om du har frågor!💗💗
Benvit vävd tröja - Säljer en skit cool vävd tröja i benvit färg som jag tror jag har köpt secondhand. Säljer då den inte kommer till användning. Jag är en storlek S/SX men hade nog suttit ennu bättre på en medium!! Pris kan diskuteras. Skriv privat för fler frågor försöker svara så fort jag kan.
Jeans med stjärnor - Hej! Säljer ett par skitsnygga jeans med stjärnor på som jag älskar men inte använder tillräckligt ofta. Toppen skick! De är i storlek 38 men själv har jag 34/36 men de passar nog 38 också!!😊💗 Vet inte vad jag vill sälja dem för så kom med bud!!
lågmidjad långkjol  - As ball asymmetrisk långkjol med spets längst ner🤩 Inga defekter! Storlek 36 men passar 34 och 38 också❤️ skriv för fler bilder eller frågor
Zara topp - Ljusbeige topp från Zara! Knappt använd😊 Skriv för fler bilder eller frågor!❤️❤️
bandeautopp - Söt glansig bandeautopp i bra skick! så snygg till jeans eller kostymbyxor eller som festtopp🤩💗 hör av dig om frågor!😊
Liknande annonser
Visa alla
Stickad Zara topp  - Säljer en kort, figurnära ribbstickad tröja i offwhite med rund hals och långa ärmar. Ärmarna har svarta dekorativa fält och detaljer längs sidorna.
Stickad Zara-topp - Stickad topp från zara, endast använd 3 ggr
Stickad zara topp  - Säljer denna stickade toppen från Zara. Använd 1 gång så nyskick. Storlek M. Säljer för 120kr +frakt
Stickad zara topp - Är mest ute för att se inteesset av min super söta topp från Zara. Den är köpt på en second hand affär men såödes oanvänd med lapp kvar och allt. Jag har knappt använt den själv, därav intresse koll. Men super söt och bra skick!❤️ här av er vid frågor!
Zara topp  - Stickad tight kroppad randig topp som är helt oanvänd
Stickad zara topp - Snygg stickad topp från zara, säljer då den inte kommer till användning längre
Vit stickad zara topp med svarta detaljer - Säljer en superfin vit stickad topp med svarta detaljer från Zara. Den har korta ärmar med volang och en rund halsringning. Nästan aldrig använd!💕
Fortsätt i appen →