Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja med svarta armar - Köpte second hand, tror det är en mans tröja med 3/4 armar men sitter som en vanlig långärmad på mig
Tröja med utsvängda armar - Tröja med utsvängda armar
Tröja men en arm  - Jättefin topp men kommer tyvärr inte till användning. Kan användas både till fest och vardag. Bra skick!!
Lång armad tröja - Säljer denna fina vita tröjan🩷 köpt den från M&S i England❣️
Randig långärmad tröja Armor Kids - Snygg långärmad tröja från Armor Kids i vitt med röda horisontella ränder. Klassisk rak passform och rund hals. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design. Mjuk bomullskvalitet som känns skön mot huden.
trekvartslång tröja med puffiga armar  - Säljer denna trekvartslånga tröjan med puffiga armar då den aldrig kommit till användning dvs att jag aldrig använt den. Nyskick i krämvit färg och tjock i materialet. perfekt till vintern❣️
Kort armad tröja - Själva tröjan är från atmosphere. Den är väldigt mjuk och skön på materialet. Storleken är 12/40 alltså är M i bokstaver.
Tröja med avtagbara armar
Tröja med avtagbara armar - 89 Tröja med avtagbara armar - 90 Tröja med avtagbara armar - 91

Tröja med avtagbara armar

Storlek: M
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg och praktisk stickad tröja/väst☀️❣️. Ärmar sätts på med hjälp av de bruna knapparna 🩷 Jättefint skick! Storlek M

Sofia
Sofia
(50)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusgrå kofta från Gina Tricot - Supermjuk ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, tre knappar framtill och ballongärmar för en chill vibe. Perfekt att slänga över en topp när det är kyligt ute. Storlek XS. Ny med prislapp
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
”amoreMio” stickad tröja  - En stickad tröja från Subdued i storlek XS. Kan upplevas större i storlek, likt en S. Material: 40% polyamid, 30% viskos, 25% ull, 5% Kashmir. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Tröja med knappar - Jätte fin vit tröja från Ginatricot, han ändast använt en gång🤍
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M ”muscle”. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Softgoat tröja - SÅ snygg
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant 🌟 Säljer då den är lite kort för min smak! 💗Lånade bilder men fotar imorgon (18e januari)