Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail racing kofta - Älskar denna men tyvärr för liten för mig.
Kofta sail racing  - Säljer min sail racing kofta svart då ja inte använder den längre
Sail racing kofta - Sail racing kofta i storlek 150, Kommer ej till användning
Sail Racing - Där är i väldigt bra kondition och har väldigt bra material som gör den väldigt skön att ha på sig och håller dig varm i kallt väder. Jag vill sälja den för att den har blivit liten på men jag har bara haft den i ca7-8 månader.
Sail racing tröja - Sail racing tröja Storlek M Saknar lite av texten på baksidan  Skick 8/ 10
Svart hoodie från Sail Racing - Svart Sail Racing hoodie i storlek S, Använt ett par gånger men är i gott skick för endast 250kr🤯
Svart hoodie från Sail Racing - Snygg svart hoodie från Sail Racing med vit logga på bröstet och på luvan. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en klassisk passform och är tillverkad i ett mjukt material för extra komfort.
Sail racing  - Sail racing tröja. Använd fåtal gånger fint skick
sail racing
sail racing  - 89 sail racing  - 90 sail racing  - 91

sail racing

Storlek: S

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

fin sail racing kofta som inte längre är till användning,nypris 999kr

Sara_bb
Sara_bb
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Beige croppad stickad tröja Missguided - Säljer en beige croppad stickad tröja från Missguided i storlek S. Tröjan har korta, vida ärmar och en rund halsringning. Den är ribbad i nederkant och hals, vilket ger en snygg och avslappnad look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.