Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart långärmad tröja från Uniqlo - En stilren svart långärmad tröja från Uniqlo i tunn och mjuk ullmix. Tröjan har rund halsringning och en klassisk passform som funkar perfekt till lager-på-lager. Enkel design utan mönster eller detaljer, passar till allt.
Svart långärmad tröja från Uniqlo - En stilren svart långärmad tröja från Uniqlo i storlek M. Tröjan har en klassisk rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som sitter snyggt och passar perfekt till jeans. Enkel och clean look för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart långärmad tröja från Uniqlo XS - Svart långärmad tröja från Uniqlo i storlek XS. Tröjan har en enkel, stilren design med rund hals och ett diskret rutigt strukturmönster i materialet. Perfekt för lager-på-lager och passar till allt. Superenkel att matcha med jeans eller kjol.
Mörkblå långärmad tröja - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med rund halsringning. Tröjan har en diskret ribbad struktur och passar perfekt till jeans eller andra vardagsplagg. Perfekt basplagg i garderoben.
Svart långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren svart långärmad tröja. Perfekt för kyligare dagar och lätt att matcha med olika outfits.
Svart långärmad tröja - En stilren svart långärmad tröja perfekt för kyligare dagar. Tröjan har en enkel design och är gjord i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Svart långärmad tröja - Säljer en stilren svart långärmad tröja. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Tröjan har en klassisk passform och är ett måste i garderoben. Skriv prisförslag eller om ni har frågor!!
Svart långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren svart långärmad tröja. Perfekt för en minimalistisk look och kan enkelt matchas med olika outfits. Tröjan är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Svart långärmad tröja
Svart långärmad tröja - 0

Svart långärmad tröja

Storlek: herr m
Märke: Uniqlo

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren mörkblå tröja i merinoull från uniqlo. Perfekt till vardags eller att ha över en skjorta. Storlek S men sitter som M.

wilhelm
wilhelm
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Abercrombie & fitch zip  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige stickad tröja med korta ärmar och ribbad struktur. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Tröjan har en hög krage som ger extra värme och stil. Lånad bild🥰
Grå zip kofta🩶 - Säljer en grå croppad kofta med ribbad struktur och dragkedja framtill. Hör av er för frågor❣️
Blå stickad tröja - Såå najs blå stickad tröja ifrån hm som e helt slutsåld☺️☺️
Abercrombie & fitch zip  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Abercrombie & fitch hoodie S - En snygg tröja från abercrombie & fitch. 8.5/10 skick. Storlek xs-s. 😀
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Några små fläckar men extremt små, syns inte särskilt. Jag fraktar inom 24h. Obs, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!