Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tracksuit - Säljer en mörkblå underställ tracksuit av märket sprayway, bra till att ha under ett blåsigt/kallt träningspass, hör gärna av er:)))
Needles Tracksuit - Snygg Needles Tracksuit som varit sparsamt använd. Väldigt fint skick och inga fel att påpeka. Storlek M och sitter true to size. Kom PM vid fler frågor!
Moncler Tracksuit - Säljer nu en tracksuit ifrån Moncler i väldigt fint skick. Perfekt för en avslappnad och snygg outfit🚀
Nike tracksuit - Nike hoodie i vit med svarta axelpartier och stor svart logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Materialet är mjuk bomull och polyester, perfekt för chill eller träning. Snygg och sportig look med normal passform. Ett litet sår innaför byxorna som ej syns utanför
Tracksuit - Snygg grå huvtröja från Nike med dragkedja och huva. Tröjan har svarta detaljer och en klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för en sportig look eller avslappnade dagar. Tar helst emot byten annars funkar pengar bra också:)
Mörkblå träningsset från Lacoste - Säljer ett snyggt mörkblått träningsset från Lacoste Sport. Tröjan har en klassisk passform med det ikoniska krokodilmärket på bröstet. Byxorna har elastisk midja och ett coolt mönster i grönt och gult längs sidorna. Perfekt för sportiga aktiviteter! storlek XS på Tröjan och storlek M på Byxorna.
Ljusblå träningsset från NOCTA - Säljer ett stilrent ljusblått träningsset från NOCTA. Kollaboration emellan Nike och rapp artisten Drake. NOCTA-loggan syns diskret på ärmen och benet. Tracksuiten är helt ny och oanvänd pris kan diskuteras vid snabb affär. Hör av er vid frågor.
Tracksuit Chromia Diadora Träningsset
Tracksuit Chromia Diadora Träningsset  - 89 Tracksuit Chromia Diadora Träningsset  - 90

Tracksuit Chromia Diadora Träningsset

Storlek: L

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tracksuit i storlek L som passade mig perfekt och var skön men är tyvärr inte min stil så jag har aldrig tagit på mig den, så är som sagt helt ny 😅 (På Zalando kostar den 500kr och är slutsålt)

Kais
Kais
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS