Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja  - Svart tröja med detaljer på armarna! Pris kan diskuteras
Tröja  - Svart tröja från zara med diamant detaljer i ryggen! Är i storlek L men passar mig som vanligtvis har S eller M! 💗
Svart tröja S - Snygg svart tröja från Gina Tricot i storlek S. Tjöjan är i mjukt, stretchigt tyg med en slitt i änden av ärmen, utan defekter.
Tröja - En svart off shoulder tröja den är i Storlek L men passar mig som har storlek M.
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90 Tröja  - 91

Tröja

Storlek: L
Färg: Svart

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna tröja eftersom jag inte använder den längre, den är i super bra skick och inte alls utsliten. Köpt på shein och är i stolek L men sitter som en M. Har även ett tryck med en motorcykel på ryggen (be om bild om du vill se bättre). Hel svart där fram. Skit snygg tröja överlag!! Vill bli av med allt därav säljer jag billigt! Diskutera pris med mig, det går alltid att komma fram till något som passar dig!

Lina Olofsson
Lina Olofsson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla