Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart Hoodie
Svart Hoodie  - 89 Svart Hoodie  - 90 Svart Hoodie  - 91

Svart Hoodie

Storlek: XS/S
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En helt ny svart Hoodie har aldrig använt kommer inte riktigt ihåg vart den är ifrån. Den är i storlek Xs men funkar även som S.

Sidra
Sidra
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart hoodie  - Helt vanlig mysig hoodie, banden är borta men annars i väldigt bra skxika
Svart hoodie - Helt ny
Svart hoodie - Säljer en klassisk svart hoodie med justerbar huva och känguruficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil och passar till det mesta. Skön och enkel att bära. Den är i storlek S men passar även mig som är M🥰🥰
Svart hoodie  - Snygg svart hoodie med dragkedja och stort tryck på framsidan.  Använd 1 gång
Svart hoodie - Svart hoodie med stor huva och snörning. Tröjan har en klassisk känguruficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Svart hoodie  - Säljer en stilren svart hoodie från Saint Laurent med deras ikoniska logga i en färgglad design på bröstet. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Hoodien har en klassisk passform med dragsko i huvan. Passar XS
Svart hoodie och grå hoodie  - Svart=250kr grå=200kr men köper du båda får du de för 400kr. Den svarta är xxs och den gråa är xs båda har skönt material på insidan och har bra passform. De är inte andvända så många gånger.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad cardigan - Otroligt snygg beige/vit stickad cardigan från Abercrombie & fitch. Passar perfekt till kallare väder. Modellen är 180cm, 75kg. Priset kan såklart diskuteras
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Blå ziptröja från Palm Angels M - Snygg blå ziptröja från Palm Angels med vita detaljer och dragkedja framtill. Tröjan har vita ränder längs ärmarna, ståkrage och två fickor med dragkedja. Perfekt för en sportig och trendig look. Storlek M. Aldrig använd. Helt ny aldrig ens tatt av tagsen. Passar ej mig därför säljer jag istället för att den ska sitta i garderoben.
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick kan vara lite nopprig på vissa ställen men ingenting som man tänker på annars bra!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Mörkblå stickad Polo Bear - Här snackar vi kvalitet. Riktigt fin och bra stickad polo bear sweater med den ikoniska polo björnen på magen. Sitter skit bra på S och säkert XS med. Perfekt passform för dig som gillar en fitted look. 🔥