Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Holebrook Sweden tröja
Holebrook Sweden tröja - 89

Holebrook Sweden tröja

Storlek: S

150 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Marinblå holebrook sweden tröja som ej kommer till användning. Ny pris 999kr. Köparen står för frakten

Lina 💖🧡💛
Lina 💖🧡💛
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå tröja från holebrook - Snygg svart ribbad tröja från Pull&Bear med v-ringning. Perfekt för en stilren look. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform. Ett måste i garderoben för alla modeälskare!
Holebrook fleece - Säljer min Holebrook windproof fleece som inte kommer till användning. Mycket bra skick. Nypris 2400kr
Holebrook tröja  - Nästan aldrig använd. Nypris kollade på nätet - 1000 kr
Holebrook tröja mörkblå  - Skick 9/10, inga defekter. 100% ekologisk bomull. Strl M.
Tröja, Tiger of Sweden, L - Tröja från Tiger of Sweden i storlek L.
Mörkblå tröja från Tiger of Sweden - Säljer en stilren mörkblå tröja från Tiger of Sweden. Tröjan har en v-ringad hals och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Använd 2 gånger
Tröja tiger of sweden - Brun tröja från Tiger of Sweden, storlek S, öppningar i ryggen, fint skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m