Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Throw Patch C-Neck
Throw Patch C-Neck - 89 Throw Patch C-Neck - 90

Throw Patch C-Neck

Storlek: Medium
Märke: J.Lindeberg
Färg: Brun

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny J.Lindberg tröja Storlek M Nypris 1400

Erik Söderberg
Erik Söderberg
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balmain tröja c neck - Passade inte riktigt mig för att den var för stor. Aldrig använd förutom när jag skulle prova den i omklädningsrummet. Taggen är fortfarande på och har kvitto. Får även med box. Tar också imot byten mot skor
J.Lindeberg Kashmir v-neck  - Riktigt skön Kashmir tröja från märket J.Lindeberg! Passar perfekt till vädret just nu. Storlek L men passar mig som vanligtvis har M/S😊 modellen är 1.84 cm lång. Hör av er vid frågor, mer bilder eller önskemål på pris!
Zara turtle neck - Snygg rutig turtle neck från Zara. Nästan oanvänd, i mycket bra skick och skön och stretchig i materialet. Skulle dock säga att den är liten för att va large men den är ju stretchig. Sitter dock superfint på S-M också!
Mörkblå velour hoodie från C - Mysig mörkblå hoodie i velour från C med dragkedja framtill och stor känguruficka. Tröjan har huva och långa ärmar, perfekt för chill dagar. Snygg och skön att dra på sig när du vill vara bekväm men ändå se bra ut. Passar S men också Xs för en lite mer baggy fit. Använd max 2 gånger. PRO går att diskutera💗
Svart långärmad tröja från C - Svart långärmad tröja från C Organic Cotton i ekologisk bomull. Tröjan har en enkel design med rund hals och en bröstficka på vänster sida. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
J.Lindeberg V-Neck  - J.Lindbeg V-Neck, i storlek L. Den är perfekt för dig som gillar 2000-tal Vintage🤩
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖