Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supersnygg kofta  - Superfin kofta hm! Kommer bara inte till användning! Perfekt till i höst❤️
Supersnygg kofta  - Storlek S jättefint skick!! Går ner i pris lite granna vid snabbköp
Supersnygg kofta från Banana Republic - Säljer en snygg lila kofta från Banana Republic. Säljer för att jag ej använder den. Den är ganska utöjbar så den passar allt ifrån XS-M. Nypris: 800 Mitt pris: 80. Den har ett litet hål bredvid en av knapparna, annars fint skick! Skriv för prisförslag💜
Rosa supersnygg kofta  - säljer denna superfina koftan från gina. Den är i helt nyskick💕skriv privat för fler bilder o diskutera pris!
Supersnygg Juicy Couture kofta  - Säljer en beige kofta från Juicy Couture i mjukt tyg med glittrande strassdetaljer på ryggen och logga på bröstet. Tröjan har huva, snörning, dragkedja med J-hänge och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar den klassiska Y2K-stilen. Knappt använd!
Vintage kofta❤️ SUPERSNYGG❤️ - Mysig gråmelerad stickad kofta med stor krage och coola läderdetaljer vid ärmslut och hals. Koftan har omlott-design och knäpps med spänne upptill. Perfekt för lager-på-lager och chill höst- eller vinterdagar.
En supersnygg lyle&scott kofta⚡️ - Den är i väldigt bra skick och är super snygg, den har använts några gånger och är verkligen sover skön, nu har den blivit för liten så det är därför jag säljer den ❤️❤️
Melisa Alijagic Åkesson
Melisa Alijagic Åkesson
Supersnygg kofta
Supersnygg kofta - 89 Supersnygg kofta - 90 Supersnygg kofta - 91

Supersnygg kofta

Storlek: M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg och skön kofta

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Stickad brun kofta från Zara - Säljer en stickad brun kofta från Zara med korta ärmar, krage och en vit knapp framtill! Pris kan diskuteras!❤️
Zara kofta  ( reserverad ) - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå Saint Laurent hoodie - Säljer en mörkblå hoodie med tryck i vitt och rött framtill. Den är använd endast ett fåtal gånger. Storlek M men passar som XS/S, skulle säga 164-174. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. OBS lnte origlnal. Hör av dig vid frågor elr liknande🙌