Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
trendig röd polo! - snygg polotröja som är väldigt bekväm. passar bäst storlek M men även S (på bilden)💕passar till mycket💥
Trendig tröja  - Den är i fin skick med inga skador. Storleken var tyvärr lite för liten för mig, så den säljs. Storleken är M men passar även S om man vill ha lite oversized.
Svart  tröja från NY Trend - Säljer en svart fluffig tröja från NY Trend. Den passar XXS och XS. Den är perfekt för en fest eller någon middag! Och den är använd en gång. 🫶💕
Trendig tröja - Jättefin ralp tröja. Dock för liten för mig :(.
Trendig sweatshirt - Jättefin sweatshirt med skjorta och tröja i ett, det är ett plagg. Perfekt till året runt, då den är av ett tunnare tyg. Ser ut som man skulle ha både en skjorta och tjocktröja men utan den klumpiga känslan. Aldrig använd, säljer då den inte kommer till användning för mig. Har två knappar i nacken för att öppna och stänga.
Trendig tröja!
Trendig tröja! - 89 Trendig tröja! - 90 Trendig tröja! - 91

Trendig tröja!

Storlek: XS-XXL

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rutig mysig tröja köpt på humana! Använd fåtal gånger❤️ Står storlek xxl men sitter såhär på mig som är en xs/s❤️ Frakt tillkommer🥰

Filippa Bådholm
Filippa Bådholm
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla