Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Arcteryx fleecetröja  - Fleecetröja från märket arcteryx. Väldigt bra skick och knappt använd. Nypris runt 1200kr Köpt på naturkompaniet.
Fleece tröja - Overzised Svart fleece tröja i storlek S. Fint skick och aldrig använd!
mintgrön fleecetröja  - säljer denna superfina och sköna fleecetröjan från ASOS som jag inte riktigt tycker passar på mig :/ Den är köpt för cirka 3 veckor sen så helt ny!! 😋💓
Fleece tröja Everest  - Mycket bra skick och inte använd så mycket
Fleecetröja  - Fleecetröja från hm
Blå fleece-tröja med half zip - Blå långärmad fleece-tröja från Stiftelsen Skånska Landskap med half zip framtill och liten logga på bröstet. Tröjan har en hög krage och är perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design utan mönster eller extra detaljer. Finns en defekt på en underarmen se bild.
Ljusgrå fleece-tröja med half zip - En stilren ljusgrå fleece-tröja med hög krage och half zip framtill. Tröjan har långärmade ärmar och ribbade muddar vid midja och ärmslut. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Fleecetröja
Fleecetröja  - 89 Fleecetröja  - 90

Fleecetröja

Storlek: M
Märke: Asos
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En grå fleecetröja från asos design, jättemjuk och skön:) storlek M

Josefin
Josefin
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad
Beige croppad stickad tröja Missguided - Säljer en beige croppad stickad tröja från Missguided i storlek S. Tröjan har korta, vida ärmar och en rund halsringning. Den är ribbad i nederkant och hals, vilket ger en snygg och avslappnad look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.