Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit hoodie från Bik Bok - Säljer en klassisk vit hoodie från Bik Bok i storlek XS. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Vit tröja Bik Bok - En vit basic sweatshirt från Bik Bok. Storlek S.
Helt ny tröja från Bik Bok - Splitterny fest/fintröja från Bik Bok. Man kan justera banden för att få tröjan kortare eller längre. Men även välja att ha off-shoulder eller ej då det är resår vid axlarna. Nypris var 249 kr och jag säljer den för 59 kr. Kan mötas upp eller frakta.
Vit omlottopp från Bik Bok - Säljer en vit snygg omlottopp från Bik Bok. Helt utan defekter. Säljer för jag har för mycket kläder. Storlek XS
Bik bok tjocktröja - Säljer denna mjuka tjocktröja från bik bok. Den är mjuk och mysig och passar perfekt till sommarkvällarna eller till hösten!
Bik bok tröja - Skit fin tröja från Bik bok jag köpte i somras för 300 kr tror jag ungefär. Använt en gång och inte kommit till någon användning annars🩷 top skick!
Bik bok sjocktröja - En svin snygg tröja ifrån Bik bok i storlek Xs men skulle säga att den även passar S. Säljer för ett bra pris!☺️
Bik bok
Bik bok - 89 Bik bok - 90

Bik bok

Storlek: -

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit tröja som knappt är använd, bara legat i garderoben

Hanna
Hanna
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun babydoll kofta från Hollister  - Säljer en brun kabelstickad kofta från Hollister i storlek XS. Koftan har lång ärm, knappar hela vägen framtill och en fyrkantig halsringning. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för en autumm 2000s vibe.
Vit kofta med v-ringning och knappar - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Tröjan har lång ärm och är något croppad, vilket ger en modern look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en fräsch outfit. ❤️
Brun ribbad topp från & Other Stories - Säljer en brun ribbad topp från & Other Stories i storlek XS. Toppen har korta ärmar, hög hals och ett coolt rynkat tyg med vågiga ribbor som ger en unik struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Enbart använd 1 gång. Har 2 andra i likadan tröjor i svart och vinröd i samma strlk. Kan tänka mig att sälja alla 3 st för 160 kr💗
Grå stickad zip hoodie - Säljer en grå stickad zip up från bikbok💕
Zadig & Voltaire tröja med rosa döskalle - Så himla snygg Zadig & Voltaire tröja me så cool rosa döskalle på ryggen!!💕💕💕 den har ett litet hål som är igen sytt som syns på sista bilden, men det syns verkligen inte mycket alls💕💕
Fest topp Gina Tricot - Snygg olivgrön långärmad topp från Gina Tricot i storlek S. Du kan antingen ha den till en fest eller bara ut med vänner, jättefin och mjuk. Toppen har en unik skärning med öppen detalj vid halsen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Beige kofta från Gina Tricot - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringning, tre stora knappar helt oanvänd