Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess tröja.  - Svart guess tröja är i ny skick inte använd så mycket. Köpt för längesedan minns ej vart. Storlek S men passar lika bra M då den är ganska stretchig
Guess tröja  - Helt äkta guess tröja i storlek s!❤️ unisex, jätte fint skick!  Nypris är 600❤️
Guess tröja - Nästintill oanvänd och bra kvalitet. Storlek XS men är mer som en S eller M i storleken
GUESS tröja  - En svart skön tröja, svart med röd tunn text. Nypris 500 kr, använt några gånger så jag säljer den för 170 kr.
Svart tröja från Guess - Snygg svart tröja från Guess med det ikoniska triangellogotypen på framsidan. Tröjan har en slim fit passform och är perfekt för en stilren look. Tillverkad i ett mjukt material för extra komfort.
Fin tröja från Guess - Helt ny tröja från Guess med paljetter som går att bläddra. Köpte den för 350 kr, mitt pris är 175 kr ink frakt.
Svart långärmad tröja från Guess - Säljer en splitterny snygg svart långärmad tröja från Guess med glittrig logga framtill. Tröjan har en v-ringad hals och är perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol. Tröjan är inte använd, säljer den för den passade inte mig som förväntat😙
Guess tröja
Guess tröja - 89 Guess tröja - 90 Guess tröja - 91

Guess tröja

Storlek: M
Märke: Guess
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Guess tröja i bra skick, Passade tyvärr inte Storlek: M

Vilda
Vilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Viral Zara tröja med spetsdetaljer - Helt ny
Grå omlott kofta - Söt omlott kofta från & other stories. Ena bandet är lite slitet(se sista bilden) och den är lite nopprig
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Svart träningsjacka från Lululemon - Storlek 4. Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige ribbad kofta med knappar - Snygg beige kofta med v-ringning och ribbad midja. Endast testad
Beige brun stickad kofta  - Skit snygg!! Storlek m/l men passar mig som brukar ha s och tycker inte att den är s stor❤️slutsåld
Vit kofta med stora knappar - Säljer en vit kofta med stora bruna knappar och två rejäla fickor framtill. Koftan är stickad och har en avslappnad passform med lång ärm. Perfekt att slänga över en t-shirt för en enkel men snygg look. Den e nopprig så skriv om du vill ha bild på det❣️