Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta från H&M - Superfin kofta från h&m som inte kommer till användning💕Storleken är M men passar även på S
Kofta från H&M - Kofta från H&M i fint skick
Leopardmönstrad tröja från H&M - Säljer en snygg leopardmönstrad tröja från H&M. Tröjan har en beige bas med svarta och bruna fläckar. Den är långärmad och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch! 🐆
Brun kofta från H&M - Mysig brun kofta från H&M i storlek S. Perfekt för höst och vinter med sina långa ärmar och knappar framtill. Materialet känns mjukt och skönt, vilket gör den idealisk för kyliga dagar. Ett måste i garderoben för en stilren look!
H&M tröja - Fine knit-jumper från H&M.  Ordinarie pris: 299kr
H&M - Hej, säljer denna tröjan för 150kr i färgen brun xs🤍 den är i nyskick och har bara använts några gånger 🤍 om man blir intresserad så är det bara att kontakta mig🤍 priser kan diskuteras privat
H&m
H&m - 89 H&m - 90 H&m - 91

H&m

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Brun

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin tröja från h&m perfekt till höst o vinter ❤️Säljer pga behöver rensa garderoben ❤️❤️🙌🏼

Diana
Diana
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart zip hoodie med guld-detaljer - Snygg svart hoodie med guldiga dragkedjor framtill och vid fickorna. Figurnära passform och långa ärmar med tumhål. Perfekt för träning eller chill. Stilren och sportig look.
Vit kofta från Gina Tricot med knappar - Säljer en vit kofta från Gina Tricot med v-ringad hals och dekorativa knappar längs framsidan. Koftan har långa ärmar och ribbad nederkant som ger en snygg detalj. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute.